fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Sık Sorulan Sorular

BenimYuvam'a Kurumumuzu Nasıl Kaydedebiliriz?

BenimYuvam.com Eğitim & Okul bölümüne kurumunuzu http://www.benimyuvam.com/kurum_kayıt.asp sayfamızdan kaydedebilirsiniz.

Kayıt sırasında istenen tüm bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Bu bilgilerin tam olması sizin site içerisinde ve Google, MSN, Yahoo, Yandex vs arama motorlarında da arandığınızda kolaylıkla bulunmanız ve ön sayfalarında da gösterilmeniz için gereklidir.

Kayıt sonrasında bildirdiğiniz mail adresine gelen mailleri dikkatlice okumanız ve sizden istenenleri yerine getirmeniz yeterlidir.

Eğer ki mail kutunuzda BenimYuvam'dan gelen bir mail göremiyorsanız. Lütfen "spam" "gereksiz" vs şeklindeki mail kutularınızı da kontrol ediniz.

BenimYuvam'a Kurum Kaydı Ücretli midir?

BenimYuvam.com Eğitim & Okul Bölümünde Kurumların kendilerini tanıtmaları için üyelik ücretsizdir.

Standart Tanıtımdan farklı ve detaylı tanıtım isteyen kurumlar için özel bir "Üyelik" sistemimiz de mevcuttur. Bunun için    " 0 555 244 61 87 " numaralı telefondan veya " uyelik@benimyuvam.com " mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BenimYuvam'da Kurumumuzun sayfalarını nasıl düzenleyebiliriz?

Kurumunuzun sayfalarını düzenleyebilmek için kullanıcı adınız ve şifreniz ile birlikte http://www.benimyuvam.com/kurum.asp sayfasından kurum girişini gerçekleştirmelisiniz.

Kurum Admin Panelinize girdikten sonra yapmak istediğiniz işlem sayfalarında işlemi nasıl gerçekleştirebileceğinizle ilgili yardım sayfalarını göreceksiniz.

Sayfalarınızı düzenlerken lütfen dikkatli olunuz. Site içeriğine uygun olmayan yazı, resim vs. yazmaktan ve yüklemekten, sizi ve kurumunuzu yasal bir sorumluluk altına sokabilecek şeylerden kaçınınız.

Yapacağınız yanlış işlemlerden doğacak yasal sorumluluk doğrudan kuruma ve bu işlemi yapan kişiye aittir. Yasal zorunluluk olarak işlem yapan kişi, kurum ve DNS, IP numaraları kayıt altına alınmaktadır.